Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: +48 662 345 987 info@bluemaster.pl
Innowacyjne rozwiązania w zakresie magazynowania AdBlue®

Dlaczego BlueMaster® ?

Kingspan TITAN

BlueMaster® od Kingspan Titan

Wieloletnie analizy potrzeb Klientów, badania rynku i specjalistyczna wiedza ekspertów Kingspan Environmental, pozwoliły wprowadzić jedne z najbardziej profesjonalnych rozwiązań w zakresie przechowywania AdBlue®.

Od ponad 10 lat Kingspan Environmental oferuje bezpieczny, sprawdzony sposób magazynowania i dystrybucji AdBlue®.

Zbiorniki do AdBlue
Typoszereg zbiorników BlueMaster® cechuje się nie tylko szerokim wyborem dostępnych pojemności, lecz także zróżnicowanym wyposażeniem produktu. Wyroby wyróżniają się wysoką jakością, niezawodnością, funkcjonalnością i dostępnością na całym świecie. Zbiorniki BlueMaster® zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi przepisami oraz standardami. Produkty BlueMaster® gwarantują zachowanie czystości i jakości przechowywanego AdBlue®. Rozwiązania marki Kingspan Titan spełniają surowe wymagania dotyczące przechowywania AdBlue®, związane z jego właściwościami chemicznymi.

Zbiorniki współdzielone AdBlue

Zbiorniki BlueMaster® do magazynowania i dystrybucji AdBlue®

Od ponad 40 lat firma Kingspan oferuje nowatorskie systemy przechowywania substancji płynnych. Długoletnia współpraca ze światowymi producentami AdBlue® umożliwia systematyczne wprowadzanie innowacji w zbiornikach przeznaczonych do jego przechowywania. Dzięki temu zbiorniki BlueMaster® są niezawodnym i bezpiecznym rozwiązaniem w zakresie magazynowania AdBlue®.

Czym jest AdBlue®?

AdBlue® to nazwa handlowa wodnego roztworu mocznika. Reduktor zmienia szkodliwe tlenki azotu w nieszkodliwy azot oraz wodę. AdBlue® jest powszechnie stosowany w silnikach diesla z technologią SCR (selektywnej redukcji katalitycznej), aby sprostać surowym normom emisji dla silników tego typu. AdBlue® znany jest pod różnymi nazwami, w zależności od kraju: w USA jako DEF (Diesel Exhaust Fluid), w Brazylii jako ARLA32. Jego nazwa techniczna to AUS32.

Jakość

Jakość

Lider w zakresie produkcji wysokiej jakości zbiorników do przechowywania AdBlue®. Gwarancja zachowania jakości i czystości magazynowania AdBlue®.

Zwrot z inwestycji

Zwrot z inwestycji

Większe zakupy AdBlue® to oszczędność czasu i pieniędzy. Przechowywanie AdBlue® w dużych ilościach pozwala na efektywne planowanie logistyczne i realizację ekonomicznych strategii zakupowych.

Opieka klienta

Opieka klienta

Doskonała opieka Klienta jest priorytetem Kingspan Environmental. Firma oferuje szybką i sprawną dostawę produktów, a także wsparcie techniczne przed i po dokonaniu zakupu.

System dystrybucyjny z opcją Titan Access pozwala na podejmowanie szerokich działań
w zakresie zarządzania i kontroli przechowywanego oleju napędowego.

Kalkulator
oszczędności
Zapytaj
o leasing