System zarządzania

WATCHMAN® ACCESS

Zdalny system zarządzania zbiornikami

Terminal paliwowy z systemem zarządzania

Watchman® Access umożliwia podejmowanie szerokich działań w zakresie zarządzania i kontroli przechowywanego oleju napędowego.

Watchman® Access pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki paliwowej w przedsiębiorstwie. Dzięki opomiarowaniu wewnątrz zakładowych stacji paliwowych (zbiorników) lub cystern rozwożących paliwo np. po budowach, system zapewnia pełną kontrolę nad wydawanym paliwem.

Zastosowanie własnych przepływomierzy paliwa umożliwia zainstalowanie systemu na dowolnym zbiorniku, stacji czy cysternie służących do wydawania paliwa.

WATCHMAN® ACCESS

Skutecznie zarządzaj paliwem w swojej firmie z Terminalem Watchman Access!

Kontroluj poziom paliwa w zbiorniku i planuj dostawy. Na bieżąco śledź informacje o tankowaniach w aplikacji. Precyzyjnie rozliczaj rozchód paliwa. Obniż koszty operacyjne wewnątrzzakładowej stacji paliw. Zamów terminal paliwowy i usprawnij swoją gospodarkę paliwową!

Zalety i korzyści

Aktualny stan:
· Poziomu
· Temperatury płynu
· Całkowitego zużycia
· Napełnienia zbiornika

Oszczędność:
· Raporty na żywo
· Poziom i kontrola

Wykres na żywo
Poziom napełnienia
i temperatura cieczy

Bezpieczeństwo
Śledzenie GPS

Baza danych:
· Zbiornik
· Użytkownik
· Pojazd
· Karty RFID
· Akcje

Łatwa obsługa
Zdalne sterowanie,
nadzór i powiadomienia

Personalizowane
raporty

Lista alarmów
w pełni kontrolowana
przez użytkownika

Monitorowanie
poziomu cieczy

zdalnie w czasie
rzeczywistym

Ostatnie aktywności

1.

OBNIŻENIE KOSZTÓW OPERACYJNYCH

Zbiornik z terminalem paliwowym i systemem kontroli paliwa stanowi gotową zakładową samoobsługową stację paliw. Twoi kierowcy nie tracą czasu na dojazdy na stacje benzynowe. Nie musisz też zatrudniać kolejnego pracownika do obsługi.

Zyskujesz czas i pieniądze!

2.

ZBIORNIKI Z KONTROLĄ DOSTĘPU

Zabezpieczony przed nieautoryzowanym tankowaniem zbiornik jest dostępny przez całą dobę dla pracowników, którzy posiadają karty RFID.

Sam poprzez przygotowany przez nas terminal paliwowy Watchman Access nadajesz uprawniania i ustalasz limity tankowań (ilościowe, dzienne, tygodniowe, nieodnawialne) dla poszczególnych pracowników.

Zyskujesz kontrolę nad tym, kto, kiedy i w jaki sposób może korzystać z paliwa w Twojej firmie!

Zyskujesz kontrolę nad tym, kto, kiedy i w jaki sposób może korzystać z paliwa w Twojej firmie!

100% Pewności

Rozbuduj swój system kontroli paliwa i miej pewność, że paliwo trafia tam, gdzie powinno! Jako jedyni mamy możliwość podpięcia i skonfigurowania z terminalem paliwowym Watchman Access systemu kamer.

Podczas aktywności zbiornika kamera wykonuje zdjęcia, które są dołączane do raportu dla danego pojazdu/pracownika.
Dzięki temu możesz wyeliminować takie nieprawidłowości jak pobieranie paliwa do prywatnego samochodu lub kanistra. Taka dokumentacja pozwala w wyeliminowaniu kradzieży na terenie wewnątrzzakładowej stacji paliw.

3.

IDENTYFIKACJA TANKUJĄCEGO

Dwustopniowy system autoryzacji (np. kierowca/pojazd, kierownik/pracownik) podczas tankowania pozwala na identyfikację osoby pobierającej paliwo i (w zależności od konfiguracji) pojazdu.

Logowanie za pomocą kart pozwala zebrać dane, które możesz przeglądać w systemie online. Takie możliwości daje nowoczesny terminal paliwowy Watchman Access.

Zyskujesz dzięki niemu dokładną wiedzę na temat zużycia paliwa w firmie przez każdego pracownika!
Indywidualny szablon raportu.

Możemy dostosować wygląd i zawartość generowanych przez system raportów. Przygotujemy dla Ciebie szablon z Twoim logo. Dodamy niestandardowe kolumny z danymi, których potrzebujesz. W ten sposób terminal paliwowy Watchman Access będzie idealnie dopasowany do indywidualnych preferencji.

4.

ODCZYT WSZYSTKICH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH TANKOWAŃ

Terminal po podłączeniu do sieci przesyła wszystkie zarejestrowane dane, które są dostępne online.
Możesz przeglądać zebrane przez urządzenie informacje oraz tworzyć i generować raporty, które pomogą w rozliczeniach i kontroli obiegu paliwa.
Zyskujesz dostęp do szczegółowych informacji o gospodarce paliwowej Twojego przedsiębiorstwa!

Indywidualny szablon raportu

Możemy dostosować wygląd i zawartość generowanych przez system raportów. Przygotujemy dla Ciebie szablon z Twoim logo. Dodamy niestandardowe kolumny z danymi, których potrzebujesz.

5.

INFORMACJE I ALERTY DOTYCZĄCE POZIOMU PALIWA

Terminal zbiera i przesyła dane z czujnika poziomu paliwa. Możesz śledzić na bieżąco, ile oleju napędowego jest jeszcze w Twoim zbiorniku i wygodniej planować dostawy.

W przypadku nieprawidłowości lub niskiego poziomu otrzymasz poprzez terminal paliwowy Watchman Access powiadomienie SMS. Możesz również taką wiadomość przesłać hurtownikowi, informując o konieczności dostarczenia zasobów ze względu na niewielki stan paliwa w zbiorniku.

Zyskasz kontrolę i usprawnisz system dostaw paliwa!

6.

OCHRONA ZBIORNIKA I POMPY PALIWA

Terminal paliwowy umożliwia ustawienie minimalnego poziomu paliwa. Jeśli jego ilość będzie mniejsza od ustalonej wartości, zostanie wyłączone zasilanie pompy.

Unikniesz zapowietrzenia i uszkodzenia systemu hydraulicznego pompy paliwa.

Zyskasz dodatkową ochronę sprzętu!

Jak działa system kontroli paliwa z terminalem Watchman Access ?

Terminal ułatwia kontrolę i zwiększa bezpieczeństwo obiegu paliwa/ AdBlue w firmie. Umożliwia:

Przeprowadzanie autoryzacji podczas pobierania paliwa

Zbieranie danych o poziomie i warunkach przechowywania paliwa

Przekazywanie danych przez sieć GSM/WiFi

Wykonywanie dokumentacji wideo poszczególnych tankowań

CHARAKTERYSTYKA

NADAJNIK

Wyświetlacz:

Kolorowy TFT 5,7”

Temperatura robocza:

-20°C ÷ +50°C

Sposób pomiaru:

Sonda ciśnieniowa

Łączność bezprzewodowa:

Wi-Fi, GSM (3G/4G/LTE), LAN

Stopień ochrony:

IP65

Zasilanie:

230 V AC

Gwarancja:

2 lata

FAQ

    1. W celu użytkowania terminala używamy karty użytkownika.
    2. Logujemy pojazd w zależności od ustawień terminala. Wprowadzamy przebieg, potwierdzamy przebieg, zapisujemy.
    3. W tym momencie jest wysłany sygnał do nalewaka. Możemy go unieść i rozpocząć tankowanie. Po zakończeniu tankowania odkładamy pistolet. Czekamy.
    4. System może się wylogować samodzielnie lub możemy się z niego wylogować sami.

    Instrukcja wideo

  1. Po zakończeniu rozładunku paliwa z cysterny dostajemy wydruk z informacją o zatankowanych ilościach.
  2. Następnie wprowadzamy przycisk F1, logujemy kartę użytkownika obecnego przy tankowaniu i wprowadzamy ilość zatankowanego oleju napędowego.
  3. Potwierdzamy dostawę – dostawa paliwa zakończona.

Instrukcja wideo

  1. W celu wejścia w ustawienia terminala niezbędna jest karta administracyjna oraz karta użytkownika.
  2. Logujemy się przy pomocy karty administracyjnej, a następnie karty użytkownika. Dzięki temu pojawia nam się ikona wcześniej niewidoczna: „F3 – ustawienia”.
  3. Wyświetlają nam się informacje o zalogowanym czytniku oraz informacje dotyczące ustawień terminala.
  4. Pod przyciskiem F2 znajdują się ustawienia dotyczące czasów logowania oraz wylogowywania przed i po zakończeniu operacji, a także informacje o: zmianie powodującej zapis, dźwięku przy naciskaniu klawiszy i dwustopniowym logowaniu.
  5. Jeżeli chcemy zmienić dane pole, poruszamy się strzałkami góra/dół. Wprowadzamy nowe dane po zaznaczeniu wybranego wiersza, a następnie potwierdzamy przyciskiem „OK” chęć zapisu utworzonej zmiany.
  6. Kolejne istotne informacje pod przyciskiem F3 dotyczą wyświetlanych informacji na terminalu o: poziomie zatankowanych litrów, liczniku, zalogowanym pojeździe, zalogowanym użytkowniku itd.
  7. Jeżeli dokonamy zmiany, przesuwając i zaznaczając dane pole wiersza, zmiany dokonujemy przesuwając strzałki lewo/prawo.
  8. Jeśli chcemy zapisać zmianę, potwierdzamy przyciskiem „OK” dwukrotnie.
  9. Bardzo ważnymi ustawieniami są ustawienia F4 do podłączenia Wi-Fi lub połączenia LAN. Po wyszukaniu Wi-Fi wybieramy pozycję, określamy hasło lub przechodzimy do F4, do połączenia LAN, gdzie również ustalamy parametry naszego przyłącza.
  10. Do ustawienia połączenia GSM wykorzystujemy przycisk F8. Poprawnie zainstalowana karta z przypisanym PINem wyświetli nam informację „Kod prawidłowy, karta SIM jest gotowa”.
  11. Pozostałe opcje serwisowe służą do ustawień sondy i kalibracji przepływomierza. Zostawiamy je do obsługi dla wyspecjalizowanego serwisu.

Instrukcja wideo