Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: +48 662 345 987 info@bluemaster.pl
Innowacyjne rozwiązania w zakresie magazynowania AdBlue®
BlueTruckMaster® marki Titan to innowacyjne, mobilne urządzenia do transportu i dystrybucji AdBlue®. Funkcjonalność i efektywność urządzenia, umożliwia wygodne tankowanie maszyn na miejscu wykonywania prac, z dala od infrastruktury. Wyrób dostępny jest w czterech pojemnościach od 200 do 900 litrów. Specjalna konstrukcja zbiornika oraz wykorzystywany do produkcji wysokiej jakości polietylen powoduje, że zbiorniki wykazują dużą odporność [...]
Zbiornik BlueMaster® Light

BlueMaster® Light przeznaczony jest dla firm posiadających w swojej flocie maszyny i pojazdy z systemem SCR (selektywna redukcja katalityczna).

BlueMaster® Standard to oferta dwupłaszczowych zbiorników do magazynowania i dystrybucji AdBlue® z podstawową opcją wyposażenia.

Zbiornik BlueMaster® PRO Commercial

BlueMaster PRO® Commercial jest wyposażony w panel dystrybucyjny, posiadający legalizację MID 80/181/EWG. Pojemności od 2500 do 9000 litrów.

BlueMaster® Standard z TMS

biorniki BlueMaster® Standard z systemem monitorowania zbiornika – TMS marki Kingspan Sensor to rozwiązanie dla bardziej wymagających użytkowników.

SlimLine - idealne rozwiązanie w zakresie magazynowania i dystrybucji AdBlue®

Grupa produktów SlimLine to kompletne systemy do magazynowania oraz dystrybucji AdBlue®. Innowacyjne rozwiązanie kierowane jest głównie do firm transportowych, budowlanych.

SlimLine EDGE do magazynowania AdBlue®

Zbiornik SlimLine Edge do magazynowania AdBlue® jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które preferują oddzielne ustawienie

SlimLine Edge ze zintegrowanym systemem dystrybucyjnym

Wysokiej jakości zbiorniki o pojemności 4500 I do magazynowania i dystrybucji AdBlue®

SlimLine Edge z legalizowanym systemem dystrybucyjnym MID

Wysokiej jakości zbiorniki o pojemności 4500 I do magazynowania i dystrybucji AdBlue®

Kalkulator
oszczędności
Zapytaj
o leasing